Hakkımızda

İZMİR İŞÇİ SAĞLIK OSGB; “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri” ile çalışanlarda İSG alanında farkındalık yaratmakta, periyodik sağlık tetkikleri ile çalışanların sağlık taramalarını yapmakta ve koruyucu hekimlik ilkesi gereği çalışanları olası meslek hastalığı risklerinden korumak için gerekli önlemlerin alınmasını talep etmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “Yüksekte Çalışma Eğitmenleri”, “Yangın-Acil Durum Ekipleri Eğitmenleri” ve “Patlamadan Korunma Dokümanı Uzmanları” ile firmaların eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Hizmet verdiği işletmelere, iş sağlığı ve güvenliği alanında tecrübeli işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personelleriyle, firma proseslerine özgü iyileştirici ve geliştirici çözüm önerileri sunmaktadır. “Sıfır İş Kazası” hedefiyle yola çıkan İZMİR İŞÇİ SAĞLIK OSGB, güncel mevzuat hükümlerine bağlı kalarak hizmet verdiği firmalarda “İş Güvenliği Kültürü” nü oluşturmayı, sağlıklı çalışma şartları sağlamayı ve güvenli çalışma alanları yaratmayı amaçlamaktadır.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmaların gerçek ihtiyaçlarını onların bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üreterek, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı tesis etmek temel hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Alanında deneyimli, uzmanlaşmış kadromuz ve kurumsal altyapımızla iş sağlığı ve güvenliği sektörüne değer katmak, İSG hizmetlerini ilgili mevzuatlara uygun olarak daha kısa sürede ve daha az maliyetle ulaşılabilir, sürdürülebilir hale getirerek paydaşlarımıza istenilenin de ötesinde hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hizmet verdiğimiz firmaları ve çalışanlarını önemsiyoruz. Çalışma ortamlarını güvenli hale getirmek için özveri ile hareket ediyor, hizmet verdiğimiz firmalarda İSG bilincini oluşturabilmek için gayret ediyoruz.

6331 İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve 4857 İş Kanunu başta olmak üzere İş Güvenliği ile ilgili yapılması gerekenleri paydaşlarımızla paylaşıyor, çalışanların ve işverenlerin sahip oldukları hakları ve yükümlülükleri kendilerine iletiyor, daha sağlıklı, güvenli ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak için gayret ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz tesislerin çevreye olabilecek olumsuz etkilerini en aza indirebilmek için sürekli iyileştirme yöntemleri geliştiriyor ve paydaşlarımıza sunuyoruz.

En önemli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile takım ruhu ile çalışıyor, çalışanlarımızın kariyerlerini geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Profesyonel ekibimiz, sorunlara çözüm odaklı yaklaşımımız, iş sağlığı güvenliği kültürünü oluşturmak için gerekli olan tüm ihtiyaçlara cevap verebilme kapasitemiz ile hizmet vermek ve sektörün aranan ve lider markalarından biri olmaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe proaktif yaklaşımla “Önce İş Sağlığı” ilkesi ile hareket ederek Ege Bölgesinde ilk aranılan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) olmaktır.

Arayın